انتشار مقاله آقای محمد حسین روشنک در خصوص مراسم تقدیر از جناب آقای مهندس پژمان شهردار اسبق در سایت های حزب الله نیوز و مشهد نیوز

 


بسمه تعالی 

 

 ((   مردی برای یک شهر   ))

 

اگرچه آثار زخم بجای مانده از شیمیایی صدام ، این روزها آرامش بسیاری را سلب کرده و امکان شرکت در جلسات چند ساعته را از آنها از جمله بنده گرفته است لیکن شب گذشته توفیق یافتم در بخشی از مراسم بزرگ داشت مردی برای یک شهر که عامداً ویا بطور اتفاقی با هفته دفاع مقدس همزمان شده بود حضور داشته باشم . مراسم از آن جهت که در هفته دفاع مقدس برگزار میشد و گوینده و سخنرانان به کرات از دفاع مقدس یاد میکردند ،  در نوع خود کم نظیر بود بخصوص که  مراسم توسط مردم و علاقمندان به شهر مشهد برگزار شده بود و از تشریفات و تعارفات دولتی در آن خبری نبود ، به تودیع هم نمی ماند ، شاید بیشتر به بزرگداشت هفته دفاع مقدس که پژمان نیز از بازماندگان آن است ، شبیه بود .

 

 

 

 

 

 

 

سخنرانان نیز متفاوت بودند جانباز قدیمی و آشنای شهر مشهد ، سردبیر روزنامه منتقد ، عاقل و معتدل خراسان ، پیر شهرداران مشهد ، ارشد مهندسین مجری پروژه های بزرگ شهر و ...  با شور و عشق ، قدردان خدمات مهندس پژمان بودند.

 

 

 

 

 

 

خیلی جالب بود از مردی قدردانی میشد که  سلامت و شادابی و آبروی خود را  برای عمران و آبادانی و زیبایی شهر امام رضا (ع ) گذاشته است اما همانگونه که سردبیر فهیم روزنامه خراسان گفت توسط بخشی از نخبگان شهر ، مظلوم واقع شد .

 

 

 

 

 

 

مهندس پژمان ، نقشی را در عمران و آبادانی خراسان و بخصوص شهر مشهد و توسعه حریم حرم رضوی و بافت پیرامونی آن از خود به ارمغان گذاشته که زائرین و مجاورین حال و آینده  قدردان آن خواهند بود همانگونه که مردم حاضر در بزرگداشت خدمات مهندس پژمان با دل و جان مهندس شهرستانی شهردار سالهای دور مشهد را  پاس داشتند و از خدماتی که شاید آن زمان قدردانی نشده بود یاد کردند تا اندک افرادی که قدر خدمات مدیرانی چون پژمان را نمی دانند ، بدانند تاریخ خدمات خادمین را بخوبی حفظ و به آیندگان منتقل می کند ضمن اینکه مردم قدرشناس با دعا ، امام رئوف و باب الحوائج با عنایت و پروردگار متعال با قبول آن ، فداکاریها را ارج می نهند .

 

 

 

 

 

 

بنده با شناختی که از ایثارگران راه یافته به شورای شهر و شهردار منتخب آنان دارم مطمئنم قدردان خدمت آقای مهندس پژمان بوده و با کمک همه علاقمندان به شهر مشهد و دوستداران و همکاران مهندس پژمان تلاش خواهند کرد به  عمران و آبادانی و زیبایی شهر امام رضا ( ع ) بیش از پیش توجه و آثار بجای مانده از سالهای گذشته حفظ کنند  .                                                                                                         

 

 

 

 

 

 

                                                                                     محمد حسین روشنک

 

 

 

 

 

 

                                                                                               92.7.5  

 

 

 

 

 

 

                                                                                        ساعت 2 بامداد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتشار مقاله آقای محمد حسین روشنک در خصوص مراسم تقدیر از جناب آقای مهندس پژمان شهردار اسبق در سایت های حزب الله نیوز و مشهد نیوز